Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Data opublikowania: 29-11-2016 10:27:42 | Imię i nazwisko: Małgorzata Nowak | 173 razy wyświetlane |

OBOWIĄZKI:

przygotowywanie dokumentów w ramach prowadzonych procesów kadrowych dotyczących osób niepełnosprawnych,

monitorowanie statusu realizacji zdarzeń,

obsługa umów cywilnoprawnych,

proponowanie i wdrażanie usprawnień obecnych procedur,

sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych,

przygotowanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy,

rozliczanie ewidencji czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji absencji pracowników,

monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,

prowadzenie administracji personalnej osób niepełnosprawnych.

OFERUJEMY:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych.

WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewny)

kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,

praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,

znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych,

wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole,

samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

terminowość, systematyczność, sumienność,

dbałość o jakość pracy,

gotowość do wyjazdów służbowych,

bardzo dobra znajomość MS Office,

znajomość systemów kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail: praca@obpon.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie

moich danych osobowych przez Doradca Sp. z o.o. Centrum szkoleń i

rehabilitacji Sp. k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów

rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie

danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Kontakt Małgorzata Nowak: SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |