Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

Praca na stanowisko: Telemarketer

Data opublikowania: 19-06-2012 13:46:17 | Imię i nazwisko: Unlimited Group | Miejsce: Lublin | 384 razy wyświetlane |

Jesteś
studentem? Nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktu? Jesteś
otwarty na ludzi i posiadasz wysoką kulturę osobistą? Masz już
doświadczenie jako telefoniczny sprzedawca albo czujesz się na
siłach, żeby się sprawdzić?

Firma
specjalizująca się w outsorcingu sprzedaży i szkoleń Unlimited
Group Polska poszukuje osoby na stanowisko:

Telemarketer

Opis stanowiska:

Zadaniem pracownika
zatrudnionego na tym stanowisku będzie kontakt z firmami. Aktywna
sprzedaż telefoniczna, realizowanie celów sprzedażowych, budowanie
długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami.

Wymagania:
-otwartość
na ludzi, wysoka kultura osobista i uczciwość

pewność siebie oraz swoboda wypowiedzi

- mile widziane doświadczenie w tej branży
umiejętności aktywnej i pasywnej sprzedaży
- zaangażowanie w
wykonywany projekt
- wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę
    oraz pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • interesującą i
    samodzielną pracę

  • możliwość zdobycia
    cennego doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji

  • atrakcyjne warunki
    wynagrodzenia

Prześlij
swoje CV pod adres: rekrutacja@unlimitedgroup.pl

Kontakt Unlimited Group: Praca na stanowisko: Telemarketer

Telefon: 533993337

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |